صفحه اصلی | راهنما | به کانال تلگرام ما بپیوندید
Header
امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 | تماس با ما | عضویت در سایت |


کاربر گرامی
ضمن تشکر از عضویت شما در این سایت، بخشهای مختلف سایت فوتبال ایرانی معرفی میگردد:
1- بازیهای تیم ملی فوتبال
در این بخش در ابتدا خلاصه اطلاعات بازیها به ترتیب تاریخ مشاهده شده که می توان برحسب نام کشور، نام دوره و یا یک سال مشخصی بازیهای مورد نظر را انتخاب کرده و سپس با انتخاب بازی جزئیات بازی شامل لیست بازیکنان، رویدادهای بازی و لحظات حساس را مشاهده نمود.

2- بازیهای باشگاهی داخلی
در این بخش با انتخاب دوره و هفته بازیها، اطلاعات بازیهای مربوط به لیگ های داخلی شامل لیگ برتر، بازیهای دسته اول، جام حذفی و ... قابل مشاهده است. در بازیهای لیگ با انتخاب شماره هفته، جدول بازیهای هفته، جدول رده بندی و گلزنان تا انتهای هفته مشخص شده ظاهر می گردد. در این قسمت نیز با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، لیست بازیکنان دو تیم، رویدادهای بازی و لحظات حساس مشاهده می گردد. با اجرای گزینه سوابق بازیهای دو باشگاه در این صفحه، لیست بازی های دو تیم مشاهده شده و مجدد با استفاده از جزئیات بیشتر مشخصات بازیهای مزبور نیز در دسترس می باشد.

3- بازیهای باشگاهی بین المللی
در این قسمت اطلاعات بازیهای باشگاهی ایرانی در مسابقات بین المللی مانند جام قهرمانان آسیا، جام در جام آسیا و مسابقه دوستانه بین المللی قابل مشاهده می باشد همانند بخش بازیهای باشگاهی داخلی می توان با انتخاب هر یک از دوره ها، فهرست بازیها و سپس جزئیات بازی را مشاهده نمود.

4- باشگاههای ایران
در این بخش فهرست باشگاههای ایران مشاهده شده که با انتخاب هر یک از آنها، اطلاعاتی شامل مشخصات باشگاه، مسابقات داخلی و بین المللی، سوابق و مفامهای کسب شده، بازیکنان و مربیان فعلی و سابق در دسترس کاربران خواهد بود در قسمت مسابقات با اجرای گزینه توضیحات بیشتر به ازای هر بازی مشخصات بازی قابل مشاهده می باشد.

5- بازیکنان
در این بخش فهرست بازیکنان به ترتیب حروف الفبا مشاهده شده و با انتخاب هر یک از آنها، مشخصات بازیکن، سوابق و افتخارات مسابقات باشگاهی و مسابقات ملی بازیکن در دسترس کاربران می باشد. ملاحظه جزئیات مسابقات نیز در این بخش امکان پذیر است.

6- مربیان
در این بخش فهرست مربیان به ترتیب حروف الفبا مشاهده شده و با انتخاب هر یک از آنها، مشخصات مربی، سوابق و مسابقات باشگاهی و مسابقات ملی مربی در دسترس کاربران می باشد. ملاحظه جزئیات مسابقات نیز در این بخش امکان پذیر است.

7- داوران
در این بخش فهرست داوران به ترتیب حروف الفبا مشاهده شده و با انتخاب هر یک از آنها، مشخصات داور، و مسابقات باشگاهی داور در دسترس کاربران می باشد. ملاحظه جزئیات مسابقات در این بخش امکان پذیر است.

8- اخبار
در صفحه اصلی سایت چند خبر جدید در خصوص فوتبال ایران درج می گردد، کاربران محترم می توانند از طریق آرشیو اخبار به خبرهای قبلی مراجعه نموده و با انتخاب هر یک از خبرها، جزئیات آن خبر را مشاهده نمایند.


سعی گردیده است که کلیه اطلاعات لازم از فوتبال ایران در این سایت جمع آوری و در قالب مجموعه ای مناسب جهت استفاده علاقه مندان ارائه گردد. لطفا در صورت انتقاد یا پیشنهاد از طریق آدرس info@iranianfootball.ir ما را از نظرات خودتان مطلع فرمائید.

سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 240 نفر

کل بازديد : 17908150 نفر

بازديد امروز :  6591 نفر

بازديد ديروز :  4960 نفر

کل اعضاء :  2429 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.