صفحه اصلی | راهنما | به کانال تلگرام ما بپیوندید
Header
امروز : پنج شنبه 9 آذر 1402 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 140203 - دوره بیست و سوم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
23910استقلال تهران1
19711ملوان بندرانزلی2
19211ذوب آهن3
18129سپاهان4
18511تراکتور5
1769پرسپولیس6
1459گل گهر سيرجان7
14-211مس رفسنجان8
14-411آلومینیوم اراک9
10110شمس آذر قزوین10
10-211هوادار11
10-710صنعت نفت آبادان12
9-611پیکان13
9-1310فولاد خوزستان14
6-59نساجي مازندران15
4-811استقلال خوزستان16
تبلیغات


منبع عکس : www.iranianfootball.ir

www.iranianfootball.ir                                       ایران 4 - هنگ‌کنگ صفر

تیم ملی کشورمان کار دشواری برای شکست دادن هنگ کنگ نداشت. تیم ملی که در ۲۰ دقیقه ابتدایی و ۱۰ دقیقه پایانی این دیدار عملکرد فوق العاده‌ای داشت. تیم کشورمان موفق شد ۴ بار دروازه حریف را باز کند و البته چندین موقعیت جدی را هم از دست داد. در این دیدار یک طرفه یوزهای ایران موفق شدند به خوبی از نقاط ضعف حریف استفاده و تاکتیک‌های مربی را در زمین پیاده کنند. در مرحله بعد ایران مقابل ازبکستان و هنگ‌کنگ برابر ترکمنستان صف آرایی میکنند.
دور دوم مقدماتی جام‌جهانی (آسیا)
تقویمپنجشنبه: ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ ، ساعت : ۱۸:۰۰
  🏟 ورزشگاه: آزادی تهران، تماشاگر:۶۵۹۳ نفر
 👕داور: محمد نظمی نصرالدین (مالزی)، کمک‌ها: محمدبن خلیل و عارف‌بن عبدالراسید، داور چهارم: یاسین بی‌توان

ایرانترکیب ایران: 
علیرضا بیرانوند | شجاع خلیل‌زاده | حسین کنعانی | رامین رضائیان | احسان حاج‌صفی | علیرضا جهانبخش (۷۵ رضا اسدی) | سعید عزت‌اللهی | محمد محبی (۷۰ مهدی ترابی) | سامان قدوس (۷۰ امید ابراهیمی) | مهدی طارمی (90-محمدجواد حسین نژاد) | سردار آزمون (90-کریم انصاری‌فرد)
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

هنگ کنگترکیب هنگ‌کنگ:
تسه کاوینگ | لئونگ نوک هنگ | نونز داس | وو چانگ مین(64-چانگ) | تان چانگ لوک | مت اور | لام هین تینگ | لی انگا هوی |  پون پوی هین (64-چانگ شینی چی) | ماهاما آوال(64-لاو چون) | یوئه تزه نام
سرمربی: یورن اندرسون


بولت سپاهاناخطار:

هنگ کنگهنگ‌کنگ: کارت زردنام یوئه(13) کارت زردلام هین تینگ(38)

ایرانایران: کارت زردشجاع خلیل زاده(81)


توپ گلشرح گل :

بولت ذوب آهنایران ۱ - هنگ کنگ 0 (دقیقه 12): حمله از جناح چپ محبی را به نزدیکی‌های خط عرضی زمین رساند و او با یک پاس کات‌بک آزمون را در نزدیکی‌های نقطه پنالتی صاحب توپ کرد و او با یک ضربه دقیق، دروازه هنگ‌کنگ را باز کرد.

بولت ذوب آهنایران ۲ - هنگ‌کنگ 0 (دقیقه ۱۵): باز هم از جناح چپ تیم ملی حملات ایران متمرکز شد و سردار دوباره با یک پاس کات‌بک اما این‌بار روی خط ۶ قدم کار آسانی برای باز کردن دروازه حریف داشت.

بولت ذوب آهنایران ۳ - هنگ‌کنگ صفر (دقیقه )۸۷: چهلمین گل مهدی طارمی با پاس سردار آزمون در داخل قوس نیمه زمین شروع شد و او با نفوذ به داخل محوطه و ضربه پای چپ دقیق توپ را به دور از دست‌های دروازه‌بان و به تور دروازه رساند.

بولت ذوب آهنایران ۴ - هنگ‌کنگ صفر دقیقه(2+90): حرکت انفرادی طارمی پشت محوطه با خطای بازیکن هنگ کنگ متوقف شد رامین رضاییان و احسان حاج صفی پشت توپ قرار گرفتند رامین با یک ضربه دقیق و غافلگیر کننده توپ را وارد دروازه هنگ کنگ کرد


کرنومترلحظات حساس:

دقیقه ۶: هدف اصلی هنگ‌کنگ فضای پشت مدافعان تیم ملی در ضد حملات است و تا به حال دو بار این روش را امتحان کردند اما مدافعین و بیرانوند هوشیار توپ را در اختیار دور کردند.

دقیقه ۷: پاس در عمق برای سردار آزمون بین سه مدافع هنگ‌کنگ به این مهاجم رسید و او با جا گذاشتن دروازه‌بان، توپ را به تور رساند اما داور پیش از این به دلیل پرچم کمک خود دستور به توقف بازی داده بود.

دقیقه ۱۰: پاس به قوس محوطه را قدوس با سر به طارمی نزدیکی‌های نقطه پنالتی رساند اما پیش از رسیدن او به توپ سه مدافع او را احاطه کردند و طارمی به روی زمین افتاد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و توپ در اختیار دروازه‌بان هنگ‌کنگ قرار گرفت.

دقیقه ۱۷: باز هم حمله از تیم ملی ما و رسیدن توپ به طارمی روی خط هجده قدم او را برای شوت‌زنی وسوسه کرد ولی ضربه زیبای مهاجم ما به وسیله دروازه‌بان هنگ‌کنگ با دست مخالف دور شد.

دقیقه ۲۵: دو بازیکن تیم ملی همزمان برای زدن حرکت آکروباتیک به روی هوا بلند شدند اما استوک‌های طارمی و محبی به جای توپ با یک‌دیگر برخورد داشت. داور پیش از این، بازی را به دلیل آفساید متوقف کرده بود.

دقیقه ۲۶: ضربه مهاجم ما درازکش توسط دروازه‌بان سرخ‌پوشان دفع شد و توپ برگشتی توسط جهانبخش به محوطه رسید اما ضربه سر طارمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۲: پاس بلند و پشت مدافعان در نزدیکی‌های شش قدم به طارمی رسید اما با ضربه سرضرب او توپ روی پایش جفت‌و‌جور نشد و از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۲: ارسال سامان قدوس از داخل و نزدیک به خط محوطه به تیر دورتر و مقابل دروازه خالی به محبی رسید اما او در زدن ضربه ناکام بود و این موقعیت جدی گلزنی برای ما از دست رفت.

دقیقه ۵۴: حرکت انفرادی و زیبای جهانبخش با پاس رامین رضاییان در محوطه هنگ کنگ چیزی نمانده بود دروازه سرخپوشان را باز کند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶: حرکت انفرادی طارمی او را پا به توپ به نزدیکی قوس محوطه رساند اما توپ به خوبی روی پای او ننشست و ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۲: اولین خطر جدی هنگ کنگ روی دروازه ایران در نیمه دوم به خوبی توسط کنعانی‌زادگان دفع شد. پاس بلند در جناح راست برای ماهانا اوال و فرار او باعث شد به داخل محوطه برود اما کنعانی به خوبی با تکل این حمله را بی‌اثر کرد.

دقیقه ۶۶: فاصله کم سردار با هت تریک. شروع مجدد خوب از بیرانوند جهانبخش را از جناح راست راهی دروازه هنگ کنگ کرد و توپ در عرض او در محوطه پنج و نیم متر به سردار رسید اما ضربه بغل پای آزمون با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۸: فرار سردار آزمون در زمین هنگ کنگ او را به همراه طارمی در موقعیت دو به تک قرار داد پاس در عرض طارمی باعث شد داور اعلام آفساید کند و این موقعیت از دست برود.

دقیقه ۸۰: پاس با سر رضا اسدی برای آزمون او را تک به تک کرد. ضربه فنی پای راست آزمون هم راهی دروازه شد اما بعد از برخورد با تیرک به بیرون رفت.

دقیقه ۸1: دو برخورد پیاپی در محوطه جریمه هنگ کنگ که داور اعتقادی به پنالتی نداشت ابتدا مهدی طارمی و بعد رضا اسدی دو بار در محوطه هنگ کنگ سرنگون شدند اما داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۸۴: کرنر رامین رضاییان روی خط شش قدم به آزمون رسید او در زدن ضربه ناکام بود ولی توپ برگشتی جلوی عزت اللهی افتاد اما ضربه او راهی به دروازه نبرد.

دقیقه ۸۹: فاصله کم طارمی تا دبل. شوت پرقدرت و پای راست طارمی از پشت محوطه با شیرجه بلند دروازه‌بان هنگ کنگ راهی کرنر شد.


🥇 بهترین بازیکن:

سردار آزمون بدون شک بهترین بازیکن میدان بود. آزمون با زدن دو گل شرایط را برای تیم کشورمان در همان ۲۰ دقیقه اول راحت کرد و چند بار هم تا آستانه هتریک و بردن توپ به خانه پیش رفت اما تیرک دروازه و دروازه‌بان هنگ کنگ مانع از این اتفاق شدند.

📌اتفاق ویژه: 

در روزی که آزمون می‌توانست به راحتی خودش و تیم کشورمان را سه گله کند با یک از خود گذشتگی مثال زدنی توپ را به مهدی طارمی سپرد اما از بد ماجرا کمک داور پرچم خود را بالا برد و رویای مهاجمین تیم ملی را نقشه بر آب کرد.بهترین بازیکن زمین: سردار آزمون بدون شک بهترین بازیکن میدان بود. آزمون با زدن دو گل شرایط را برای تیم کشورمان در همان ۲۰ دقیقه اول راحت کرد و چند بار هم تا آستانه هتریک و بردن توپ به خانه پیش رفت اما تیرک دروازه و دروازه‌بان هنگ کنگ مانع از این اتفاق شدند.


بولت فولادحاشیه:

بولت زیر مجموعهاز این بازی احتمالا به دلیل نتیجه قابل پیش‌بینی استقبال چندانی نشده است.

بولت زیر مجموعههواداران هنگ‌کنگ هم در ورزشگاه حضور دارند و تیم خود را تشویق می‌کنند.

بولت زیر مجموعهدر وقت‌های تلف شده نیمه اول کرنر برای ایران به‌دست آمد و به نظر رامین رضائیان توپ را خارج از منطقه مخصوص قرار داد. داور به سمت او رفت و بعد از خوش‌و‌بش و تغییر جای توپ، رامین ضربه را ارسال کرد.

بولت زیر مجموعهشرایط چمن ورزشگاه آزادی روی بازی تاثیر گذاشته و بازیکنان ما چند بار تعادل خود را از دست داده‌اند.

بولت زیر مجموعهامیر قلعه نویی در پایان بازی به سمت داور رفت و بعد از خوش و بش عدد سه که احتمالاً تعداد پنالتی‌های نگرفته شده در نظر خودش بوده را به داور نشان داد.منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1402/08/25 20:20

سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 236 نفر

کل بازديد : 16846808 نفر

بازديد امروز :  2477 نفر

بازديد ديروز :  3155 نفر

کل اعضاء :  2427 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.